• Tomvar Films

SANTORINI - glamuurse minimalisti unistus

Updated: Mar 3, 2019

Ma ise olen veidi poheemlane, mitte küll kõige hullem versioon, aga siiski. Sellessuhtes on mulle hingelähedase Itaalia positiivne kaos. Kreeka saared nagu Santorini on aga mu südame võitnud. Kui oled juba ühes kohas mitmeid kordi käinud, siis võib meelest minna miks see just eriline koht on. Aga kui meenutan oma esimest korda saarel, siis mul oleks peaaegu hing kinni jäänud... Lihtne, puhas, võimas, glamuurne.


Mulle meeldib analüüsida, miks mõned kohad töötavad. Santorini tugevus on kindlasti Thira, Imarogovili ja Oia vaade merele. Just see kõrgus merepinnast. Igalpoolt maailmas võid ilusaid vaateid leida, aga sellist kõrgust soojas, mere ääres. Vähe on kohti, mis selle vaate vastu saavad. Inglise kvaliteeti pole mõtet siiski oodata. Kuigi see saar paistab silma oma skandinaavia stiilile iseloomuliku lihtsuse osas, siis inim

Esimene kord:


1 view0 comments

Recent Posts

See All

Toomas is an award-winning wedding and event cinematographer from Estonia. He routinely travels the globe documenting weddings. Toomas is truly passionate about his craft and always looks forward to handcrafting beautiful wedding films for his clients. The style of his work is non-traditional and the day of filming is extremely unobtrusive (as we are looking for natural, candid/raw emotions).

Would you like to be the first to see the new videos?

BECOME TOMVAR'S FAN
by subscribing on the channels below


 
  • Tomvar Films Youtube Page
  • White Instagram Icon

Copyright © 2019 Tomvar Films - All Rights Reserved